FİRMA HAKKINDAFİRMA HAKKINDA

FİRMA HAKKINDA

1973 yılında kurulan Tümsan A.Ş deneyimli kadrosu ve uluslararası firmalarla gerçekleştirdiği işbirliğinden elde ettiği tecrübesiyle ve yaptığı teknolojik alt yapı yatırımlarıyla rekabetçi pazardaki pozisyonunu sağlamlaştırarak yenilikçi, dinamik, katılımcı ve en önemlisi kalitesiyle birlikte güvenli ve inanılır hale geldi.

Tescilli markası MEKAPPA ile Mutfak Çözümleri konsepti eşliğinde; ankastre ve entegre edilmiş bacalı davlumbazlar, ankastre fırın ve ocaklar, mutfak aydınlatma sistemleri, mutfak aksesuarlarıyla birlikte muhtelif ev ve apartman ürünleri olarak geniş ürün gamına sahip olan Tümsan A.Ş., ürün yönetimi ve satış sistemini altyapısı ve insan kaynaklarıyla başarıyla gerçekleştirmektedir.

Image

HAKKIMIZDA

"46 Yıllık Üretim Tecrübesi" sloganı ile bulunduğu pazarın ihtiyaç ve gelişimini yakından takip eden Tümsan A.Ş., “MEKAPPA MUTFAK ÇÖZÜMLERİ” adı altında mutfak kullanıcılarına hareketlilik ve fonksiyonellik kazandıracak, işlerini kolaylaştıracak ürünlerle hizmet vererek ürün gamını büyütmüştür.

Bu ürün gamıyla; ankastre sürgülü tip aspiratörler, duvar, ada ve köşe tip davlumbazlar, ankastre ocaklar, ankastre fırınlar, ankastre mikrodalga,  mutfak aydınlatma sistemleri, konut tipi posta kutuları, ilan panoları, gazetelik, ecza dolabı, dış mekanlar için paslanmaz posta kutuları, çöp ve izmarit kutuları, isteğe bağlı özel posta kutuları ile geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Son dönemlerde oldukça yaygın hale gelen estetik, dayanıklı ve hijyenik, istek üzerine özel boyutlarda paslanmaz panel ve mutfak tezgahı üretimleriyle de kurumsal bir çok mutfak üreticisi ve ithalatçısına özel proje hizmetlerini de aksatmadan devam ettirmektedir.

Image

DÜNYADA MEKAPPA

Tümsan A.Ş.; kullanıcılarınca kabul görmüş ve testlerden geçmiş ,revizyonları yapılmış, sertifikalı ve kalite belgeli komponent ve malzemelerin kesintisiz ürünlerinde kullanılmakta olduğunu ve kullanacağını taahhüt etmektedir. Uzun yıllardır edinmiş olduğu ürün yönetim sistemi ile birlikte satış öncesi, satış ve satış sonrası hizmet tecrübelerini de paylaşarak; Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarındaki satıcı ve kullanıcılarıyla işbirliği içinde ticaretini başarıyla devam ettirmekten, dünyanın 40 ülkesinde, yurtiçinde 400 satış ve 200 satış sonrası servis noktasıyla hizmet vermekten mutlu ve gururludur.

Image